Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou v průběhu víkendu "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru. Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen.

AfrodiziakaA

Afrodiziaka jsou prostředky k povzbuzení sexuálního vzrušení. Slovo afrodiziaka pochází z řečtiny, a již v dávných dobách se hojně používala. Většinou se jednalo o různé, často i jedovaté části rostlin např. mandragora. Vyráběly se různé nápoje lásky, vetšinou byly dosti žádány afrodiziaka pro ženy. 

Jsou také přírodní afridiziaka, která lze připravit i doma například smoothie ze syrového celeru, petržele, avokáda a zázvoru se špetkou skořice a medem.

Existují různé formy afrodisiak například spreje, čichací látky, masti, kapky, tablety. Působí pozitivně nejen pro ženy ale i muže.

Mezi klasická a velice oblíbené přípravky patří napříkad tzv. Španělské mušky, což jsou kapky obsahující rozdrcená sušená tělíčka zvláštního druhu mušek zeleného zbarvení žijící ve Španělsku. Tyto kapky působí stimulačně pro ženy i muže tím, že prokrvuje oblast genitálií, čímž zvyšuje sexuální apetit u obou pohlaví.
 
  • Řadit dle:
  • 47 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.