AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Afrodiziaka

MS-velky-vyprodej-skladu-milujmese.cz

Afrodiziaka jsou prostředky k povzbuzení sexuálního vzrušení. Slovo afrodiziaka pochází z řečtiny, a již v dávných dobách se hojně používala. Většinou se jednalo o různé, často i jedovaté části rostlin např. mandragora. Vyráběly se různé nápoje lásky, vetšinou byly dosti žádány afrodiziaka pro ženy. 


Jsou také přírodní afridiziaka, která lze připravit i doma například smoothie ze syrového celeru, petržele, avokáda a zázvoru se špetkou skořice a medem.

Existují různé formy afrodisiak například spreje, čichací látky, masti, kapky, tablety. Působí pozitivně nejen pro ženy ale i muže.

Mezi klasická a velice oblíbené přípravky patří napříkad tzv. Španělské mušky, což jsou kapky obsahující rozdrcená sušená tělíčka zvláštního druhu mušek zeleného zbarvení žijící ve Španělsku. Tyto kapky působí stimulačně pro ženy i muže tím, že prokrvuje oblast genitálií, čímž zvyšuje sexuální apetit u obou pohlaví.
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 64 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.