AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Anální kolíky, anální vibrátory, anální kuličky a anální dilda

Anální kolíky, anální vibrátory, anální dilda v různých velikostech a barvách. Můžete zakoupit i celé sady pro anální trénink.

Anální kuličky se skládají z různého množství malých kuliček. Jsou kovové, plastové, gelové, gumové, ale také skleněné nebo PVC. Tyto kuličky jsou vzájemně propojeny a na konci se nachází kroužek pro snadné vytahování. Dělí se na dva typy. U prvního typu jsou kuličky stejné velikosti a jsou mezi sebou svázány provázkem. U druhého typu často známého jako thajský řetěz jsou mezi sebou kuličky spojeny tyčkou a velikost kuliček se postupně zvětšuje.
Anální kolík má tvar připomínající vibrátor, tedy napodobeninu penisu. Je nejčastěji vyroben ze silionu, latexu nebo neoprenu. Zpravidla má zploštělé výrazné zakončení. Existují vibrační, nevibrační a nafukovací. Do řitního otvoru se zavádí za pomoci lubrikačního gelu.

Anální sex lze provozovat i v heterosexuálním páru, kdy nejsou většinou používány žádné pomůcky kromě tzv. peggingu známého také jako BOB, tedy z angličtiny bend over boyfriend, kdy si partnerka obleče připínací dildo často nazývané jako strap-on dildo (často využívané lesbickými páry) a dráždí svého partnera, který klečí na čtyřech nohou nebo je ohnutý.

Pasivní muž při homosexuálním styku nebo peggingu prožívá uspokojení díky dráždění prostaty. Podle výzkumů vyzkoušela anální sex třetina ze všech heterosexuálních párů.
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 10 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.