AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Anální sex

Erotické pomůcky pro anální sex slouží k nejrůznějším formám dráždění řitního otvoru. Nejčastějšími a nejoblíbenějšími jsou anální kuličky a anální kolík.
Anální kuličky se skládají z různého množství malých kuliček. Jsou kovové, plastové, gelové, gumové, ale také skleněné nebo PVC. Tyto kuličky jsou vzájemně propojeny a na konci se nachází kroužek pro snadné vytahování. Dělí se na dva typy. U prvního typu jsou kuličky stejné velikosti a jsou mezi sebou svázány provázkem. U druhého typu často známého jako thajský řetěz jsou mezi sebou kuličky spojeny tyčkou a velikost kuliček se postupně zvětšuje.
Anální kolík má tvar připomínající vibrátor, tedy napodobeninu penisu. Je nejčastěji vyroben ze silionu, latexu nebo neoprenu. Zpravidla má zploštělé výrazné zakončení. Existují vibrační, nevibrační a nafukovací. Do řitního otvoru se zavádí za pomoci lubrikačního gelu.

Hitem se nyní stavájí tzv. anální šperky. Anální ozdoba, kdy se buď ocelový kolík, nebo plastový kolík na konci ozdobí diamantem a vzniká tak různobarevná anální pomůcka, která se vyrábí ve velikstech S, M, L.

Anální sex lze provozovat i v heterosexuálním páru, kdy nejsou většinou používány žádné pomůcky kromě tzv. peggingu známého také jako BOB, tedy z angličtiny bend over boyfriend, kdy si partnerka obleče připínací dildo často nazývané jako strap-on dildo (často využívané lesbickými páry) a dráždí svého partnera, který klečí na čtyřech nohou nebo je ohnutý.

Pasivní muž při homosexuálním styku nebo peggingu prožívá uspokojení díky dráždění prostaty. Podle výzkumů vyzkoušela anální sex třetina ze všech heterosexuálních párů.

Aktivita může přinášet sexuální uspokojení oběma partnerům. U muže je mechanismus stejný jako při klasickém sexu, pro ženu jsou příjemné pocity způsobeny tím, že konečník a pochva spolu velmi těsně sousedí a přes tenkou oddělující přepážku mezi nimi je možné dráždit nervová zakončení v obou zároveň.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 76 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.