Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru (zatím hotovo 50%). Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen. Odesíláme objednávky přijaté do 16:00 ten samý den.
Novinka

Černá pouta z kvalitní umělé kůže

13379
1 hodnocení

Nasadit partnerovi na zápěstí pouta a spojit ruce před tělem nebo za zády, to patří v BDSM k oblíbeným postupům. Pokud jste raději tou spoutanou osobou, tak si to také krásně užijete, pouta jsou skutečně eroticky hodně vzrušivou pomůckou.

  • 369 Kč 100 Kč –27 %
  • Skladem
269 Kč
Kategorie: BDSM
 

Koženková pouta s dostatečně širokým řemenem jsou bezpečnější než kovová a vypadají i tak velmi sexy. Je možné propojit jednotlivá pouta pomocí kovového řetízku se dvěma karabinkami tak, aby spoutanou osobu udržela ve zvolené poloze nebo poslouží k připoutání k nábytku, posteli, kde se vám prostě zlíbí. Pomocí pout lze druhou osobu upravit do libovolné polohy od pokorné oddanosti až po necudně vyzývavé pózy. Pouta se hodí k erotickým hrátkám i v kombinaci s dalšími BDSM pomůckami, například s bičíkem, škraboškou na oči nebo důtkami. Tato kožená pouta jsou díky dostatečné variabilitě nastavitelná na každé zápěstí. V žádném případě nejsou však určena k zavěšování osob.

 

Materiál: černá kůže, nerezová ocel

Šířka: 6 cm

Univerzální velikost: padnou každému

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.