AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Erekční kroužky

Erekční kroužky jsou velice používanou erotickou pomůckou pro muže. Fungují na pricipu vytváření umělé zábrany odtoku žilní krve uvnitř penisu, takže dochází ke zvýšenému plnění topořivých tělísek a tím i ke zlepšení erekce, která se tak stává pevnější a hlavně delší. V lékařství se také někdy používají erekční kroužky jako prostředek pro léčbu problémů s erekcí, viz Wikipedie.

Erekční kroužky jsou vyráběné z různých materiálů, ale především je v oblibě silikon, gel, a další polymery, které připomínají lidskou kůži, hlavně pro svojí schopnost velkého natažení a zároveň vedení tepla, které je důležité pro příjemný pocit při jejich použití. Mohou být vybaveny stimulačními výčnělky a výstupky, případně i minivibrátory. Všechny tyto doplňky mají za úkol zvýšit vzrušení ženy, nicméně některé z nich, např. erekční kroužky s různými typy vibračních vajíček ať už s integrovanou nebo vyměnitelnou baterií, stimulují oba partnery.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 73 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.