Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou v průběhu víkendu "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru. Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen.

Erotické prádlo

Erotické prádlo je prádlo, které je určené k zaujmutí.Jedná se o prádlo pro zvýšení sexuální touhy. Erotické prádlo je nejčastěji používáno ženami pro imponování mužů ale objevují se i různé případy, jako je erotické prádlo pro muže a také prádlo pro gaye.

Spodní prádlo s erotickým žádoucím vzhledem začaly hojně používat především tanečnice v klubech. 

Erotické prádlo si oblíbily především proto, aby nalákaly více hostů na své představení a zvýšily tak i svůj příjem za večer. Pod pojem erotické prádlo řadíme spodní kalhotky vykrojené, nohavičkové, tanga ale také jsou oblíbené ty s odepínacím spodkem. Dále sem patří klasické spodní erotické prádlo jako podprsenky, negližé, nebo velice oblíbené erotické prádlo - hedvábné župánky. Dále také tvarovací erotické prádlo jako jsou korzety, ale také erotické prádlo jako kombinézy např. z kůže nebo latexu. 

Také zde najdeme šaty různých barev, látek a střihů. Řadíme i převleky, kostýmy pro různé role, hry jako zdravotní sestřička, policistka a další.
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 109 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.