AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Lubrikační gely

Výhody jednotlivých typů gelů: 
Vodní gel je vodou rozpustný, na vzduchu celkem rychle vysychá, lepí a ztrácí tak svou lubrikační schopnost. Je naprosto neutrální, nejméně dráždí lidskou pokožku.
Silikonový gel je vláčný, mastný, jeho výhodou je dlouhotrvající kluznost. Nesmí se však používat na silikonové pomůcky, poškozuje je.
Aromatizované gely jsou na vodní bázi, najdou se však i silikonové. Aroma je většinou ovocné. Některé po ovoci i chutnají a jsou vhodné i ke konzumaci.
Speciální anální gely jsou na vodní i silikonové bázi, většinou v sobě obsahují desinfekční složku. Také lehce znecitlivující složku, pro snadnější uvonění.
Speciální stimulační gely určené pro rychlejšímu dosažení orgasmu obsahují složku, která zvyšuje citlivost.
Existují také hřejivé gely, které silně prokrvují a tím navozují pocit tepla v partiích, kam se aplikuje. Na stejném principu fungují i gely chladivé. Existují také gely s efektem oddálení ejakulace, které fungují většinou znecitlivě a tím prodlužují samotný akt. Dále jsou i gely masážní, specialitou je takzvaný Nuru gel, který je extrémně kluzný, umožňuje tak po partnerovo těle doslova klouzat. Na trhu se lze setkat i s gely s obsahem feromonů podporující vábení vybraného partnera.

 
  • Řadit dle:
  • 18 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.