Lubrikační gely

Lubrikační gely pomáhají snižovat tření pokožky proto se používá jako doplňková pomůcka při milostném aktu i při používání erotických pomůcek. Gely se liší podle báze, ze které jsou vyrobeny. Můžeme tedy vybírat z lubrikačních gelů vodních, olejových, silikonových. Mohou obsahovat různé přídavné složky jako jsou různé parfemace nebo také mohou být hřejivé, chladivé. Mohou také obsahovat feromony, nebo látku, která zvyšuje či snižuje citlivost. 

Výhody jednotlivých typů gelů: 
Vodní gel je vodou rozpustný, na vzduchu celkem rychle vysychá, lepí a ztrácí tak svou lubrikační schopnost. Je naprosto neutrální, nejméně dráždí lidskou pokožku.
Silikonový gel je vláčný, mastný, jeho výhodou je dlouhotrvající kluznost. Nesmí se však používat na silikonové pomůcky, poškozuje je.
Aromatizované gely jsou na vodní bázi, najdou se však i silikonové. Aroma je většinou ovocné. Některé po ovoci i chutnají a jsou vhodné i ke konzumaci.
Speciální anální gely jsou na vodní i silikonové bázi, většinou v sobě obsahují desinfekční složku. Také lehce znecitlivující složku, pro snadnější uvonění.
Speciální stimulační gely určené pro rychlejšímu dosažení orgasmu obsahují složku, která zvyšuje citlivost.
Existují také hřejivé gely, které silně prokrvují a tím navozují pocit tepla v partiích, kam se aplikuje. Na stejném principu fungují i gely chladivé. Existují také gely s efektem oddálení ejakulace, které fungují většinou znecitlivě a tím prodlužují samotný akt. Dále jsou i gely masážní, specialitou je takzvaný Nuru gel, který je extrémně kluzný, umožňuje tak po partnerovo těle doslova klouzat. Na trhu se lze setkat i s gely s obsahem feromonů podporující vábení vybraného partnera.
 
  • Řadit dle:
  • 119 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.