AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Oddálení ejakulce

Předčasná ejakulace je nepříjemnost, která odrazuje ženy. Ženy touží po delší předehře a styku a předčasné příliš vysoké vzrušení může způsobit škody. Proto pokud se vám nebo vašemu partnerovi nedaří vydržet déle, možným řešením jsou přípravky na oddálení ejakulace. Je sice možné dosáhnout oddálení i bez přípravků, a to různými meditativními technikami, ale výsledky jsou pak nejisté a trénink trvá několik měsíců. Proto je daleko jednodušší a efektivnější použít hotové řešení.

Většinou se jedná o sprej nebo mast, gel, který pro oddálení ejakulace mírně znecitlivuje různé části penisu. Jedná se o přípravky se zklidňující látkou různého typu, díky které se mírní sexuální vzrušení, a trvá pak výrazně déle, než muž ejakulace dosáhne. 

Není třeba se stydět, že je takový přípravek zapotřebí. V pornoprůmyslu je často nějaký prostředek pro oddálení používán pro zlepšení výdrže během samotného aktu.
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.