Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru (zatím hotovo 50%). Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen. Odesíláme objednávky přijaté do 16:00 ten samý den.

Erekční kroužek ČIRÝ

219601027
3 hodnocení

Erekční kroužek čirý na penis je perfektní způsob jak si udržet dlouhou a pevnou erekci. Muži na celém světě používají již dlouhé roky tuto jedinečnou pomůcku při sexu.


  • Skladem
60 Kč
Kategorie: Podpora erekce
 
Erekční kroužek čirý na penis je perfektní způsob jak si udržet dlouhou a pevnou erekci. Muži na celém světě používají již dlouhé roky tuto jedinečnou pomůcku při sexu.   Výhody erekčního kroužku na penis + jsou vyrobeny z elastického lékařského silikonu (vhodné pro malé i velké penisy) + Nejsnazší způsob jak udržet erekci (zadrží krev v topořivých tělískách)   Jak se erekční kroužek na penis používá a funguje? Erekční kroužek lze umístit samostatně buď pod varlata nebo na kořen penisu. Jeden erekční kroužek umístíte pod varlata a druhý na kořen penisu (nejefektivnější metoda udržení erekce) Jak dlouho můžu erekční kroužek na penis používat? Doporučená doba použítí je maximálně 20-30 minut. Penis je naštěstí orgán, kde dochází v běžných podmínkách k zadržení krve v topořivých tělískách, erekční kroužek toto ještě podpoří. Pokud ovšem ucítítě jakýkoliv nepříjemný pocit nebo bolest, erekční kroužek lze snadno a rychle sundat. Tak jako se vším i zde platí, že nic by se nemělo přehánět. Veškeré zboží zasíláme diskrétně zabalené. Barva: čirá Obsah balení: 1x erekční kroužek (průměr 1,5 cm)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.