Podpora erekce

Podpora erekce je vyhledávána stále větší skupinou mužů. Jedná se o problém dosahování a udržení erekce dostatečné pro kvalitní plnohodnotný milostný akt. I když je možné souložit bez erekce, alespoň to tvrdí sexuologové, většina mužů má v tomto ohledu jasno - čím pevnější erekce je, tím pozitivnější pocity ze samotného aktu muži mívají.

Na trhu mnoho přípravků na podporu erekce působících různými způsoby, od čistě chemických jako jsou různé tablety, roztoky, apod. až po ty mechanické, kterými jsou různé nástavce nebo další zařízení zlepšující správnou funkci topořivých tělísek v penisu. 

Jedním ze způsobů, jaký využívají chemické přípravky na podporu erekce, je princip zvýšení hladiny přirozeného mužského hormonu testosteronu v těle, díky čemuž dochází ke zvýšení sexuální výkonnosti ale také k posílení imunity a podpoře metabolismu. Obecně vysoké hladiny testosteronu jsou spojovány nejen s výkonností, ale i přitažlivostí mužů k ženám.

Dalším způsobem je potom obsah přírodních povzbuzujících látek jako je například L-arginin a ženšen. V prvním případě se jedná o známou aminokyselinu, kterou hojně používají i lidé zabývající se kulturistikou, protože zvýšení hladiny testosteronu přispívá i k lepší a jednodušší tvorbě svalové hmoty. V druhém případě jde o známou látku, která se získává z kořene nejčastěji korejského ženšenu, který působí celkově povzbudivě na celý náš organismus. Vyhlášenou lokalitou pěstování kvalitního ženšenu je provincie Kaesong v Severní Koreji.
 
  • Řadit dle:
  • 70 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.