Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou v průběhu víkendu "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru. Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen.
Akce

Sexy body stříbrné

EP13
2 hodnocení

Na první pohled připomíná něco, co by nosil David Bowie během jeho nejdivočejšího období. Ten druhý však rozehřívá fantazii a ukazuje způsob, jak být sexy. Atypické body zakrývá pouze to nejdůležitější s pohrává si s fantazií

  • 789 Kč 615 Kč –78 %
  • Skladem
174 Kč
Kategorie: Prádlo | Dámské | Body a overaly
Záruka: 2 roky
 

Na první pohled připomíná něco, co by nosil David Bowie během jeho nejdivočejšího období. Ten druhý však rozehřívá fantazii a ukazuje způsob, jak být sexy. Atypické body zakrývá pouze to nejdůležitější s pohrává si s fantazií.

Jakmile muž zahlédne ženu oblečenou pouze v tomto body, je zcela jasné, co dalšího se bude dít. Zcela odhalena zůstává jedna nožka, nicméně to neznamená, že látku v rozkroku nelze odhrnout a ihned se začít nespoutaně milovat. Dokonce je to skvělý nápad!

Pro ženu bude toto body jednoznačně velmi odvážnou součástí šatníku, kterou je vhodné ukazovat pouze při zvláštních příležitostech.

TIP: Promenádovat se v tomto body před mužem, jako by se nic nedělo? Skvělý nápad, díky kterému se přestane rychle ovládat. Užijte si jeho reakci!

Možná si říkáte, že sexy body není nic pro vás, ale to je pouze tím, že ho nemáte na sobě. Při jeho nošení vás zasáhne tsunami sex appealu a sebevědomí.

Klady a zápory

+ originální vzhled
+ snadno se obléká

- vyžaduje dost odvahy

Jak ho používat a udržovat?

Body má univerzální velikost, a proto velmi dobře sedí. Dokonale vypadá především v kombinaci s boty na podpatku. Body neperte v pračce, vhodné je pouze ruční a opatrné mytí.

Parametry

Rozměry: univerzální
Hmotnost: x
Materiál: lakovaná kůže
Výrobce: Perfect Lover

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.