Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou v průběhu víkendu "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru. Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen.

Umělé vagíny

Umělé vagíny jsou napodobeniny ženského vzoru, které používají hlavně muži ke své masturbaci. Vývoj těchto pomůcek v posledních letech hodně pokročil, a to hlavně v použití speciálních materiálů. Dnešní umělé vagíny kladou důraz na co největší realističnost (podobu s lidskou kůží), což umožňují právě materiály nové generace blízké lékařským silikonům, které se nazývají obvykle Real Skin nebo Nature Skin. Tyto materiály nepřipomínají lidskou kůži nejen vysokou jemností a prožností, ale i vedením tepla, takže se zážitek velmi podobá pocitům při opravdové souloži.

Liší se podle vzhledu, vnitřního uspořádání, obsahující různé charakteristické rysy, jako například ochlupení různé délky a barev. Dále také mohou obsahovat stydké pysky nebo dokonce panenskou blánu. Mohou být také multifunkční a obsahovat i anální otvor.

Specialitou jsou i produkty, které jsou kopií genitálií známých pornohereček jako např. Silvia Saint, Aria Giovannis, Ashton Moore, Carmen Luvanas, Casey Parker a další.
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 96 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.