AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Vaginy a masturbátory

Umělé vagíny jsou napodobeniny ženského vzoru, které používají hlavně muži ke své masturbaci. Vývoj těchto pomůcek v posledních letech hodně pokročil, a to hlavně v použití speciálních materiálů. Dnešní umělé vagíny kladou důraz na co největší realističnost (podobu s lidskou kůží), což umožňují právě materiály nové generace blízké lékařským silikonům, které se nazývají obvykle Real Skin nebo Nature Skin. Tyto materiály nepřipomínají lidskou kůži nejen vysokou jemností a prožností, ale i vedením tepla, takže se zážitek velmi podobá pocitům při opravdové souloži.

Liší se podle vzhledu, vnitřního uspořádání, obsahující různé charakteristické rysy, jako například ochlupení různé délky a barev. Dále také mohou obsahovat stydké pysky nebo dokonce panenskou blánu. Mohou být také multifunkční a obsahovat i anální otvor.

Specialitou jsou i produkty, které jsou kopií genitálií známých pornohereček jako např. Silvia Saint, Aria Giovannis, Ashton Moore, Carmen Luvanas, Casey Parker a další.
 
  • Řadit dle:
  • 202 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.