Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou v průběhu víkendu "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru. Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen.
Tip

Shower Strap for Bathmate

91
1 hodnocení
  • 1 z 3

Bathmate je celosvětově jeden z vůbec nejoblíbenějších přístrojů pro zvětšování penisu. Dle zkušeností celé řady mužů přináší nejen nárůst délky jejich náčiní, ale také větší tvrdost a trénovanost během sexuálního výkonu.

  • 499 Kč 119 Kč –24 %
  • Skladem
380 Kč
Kategorie: Vakuové pumpy
Záruka: 2 roky
 

Při používání vodních vakuových pump BATHMATE je výborným pomocníkem tento závěsný popruh s nastavitelnou délkou. Díky použitému materiálu ho lze snadno nosit při použití pump Bathmate ve vaně a především ve sprchovém koutu, kdy zaručí udržení penisu v požadované poloze po celou dobu aplikace (po 15 až 20 minut). Nemusíte tedy pumpu přidržovat a ani při pohybu se nebude rozhoupávat, uvolňovat nebo ztrácet zvolený podtlak. Nasazení na tělo pumpy je jednoduché, smyčku závěsu upravíme tak, aby odpovídala poloze, ve které chceme pumpu udržet, tedy kolmo ke svislé ose těla. Pokud si současně oholíte pubické ochlupení, bude pumpa dokonale držet a tím pádem efekt prodloužení i zvětšení objemu penisu bude využit naplno.

Tento závěsný popruh je vhodný především pro větší a těžší modely pump, které se plní vodou a jejich hmotnost se tak ještě zvyšuje, usnadní nám ale používání i u menších vodních pump. Materiál je vodovzdorný a velmi odolný, pásek nedře a netlačí. Je vhodné umístit závěsný popruh někde, kde si ho při vstupu do koupelny všimneme a hned ho přehodíme přes hlavu, abychom na něj nezapomněli. Brzo si na jeho používání zvykneme jako na samozřejmost. Pomocí přezky nastavíme délku vždy tak, aby byl pásek optimálně napnutý.


Klady a přínosy závěsného pásku

+ Pumpu nemusíte přidržovat, ruce zůstávají volné

+ Nehrozí působení v nevhodné poloze (s žaludem směřujícím dolů) ani pád pumpy na podlahu

+ Jedná se o drobnost, která nám výrazně usnadní proceduru prodloužení penisu

+ Nízká cena a jednoduché používání

+ Popruh je spolehlivý, vydrží celé roky, pro sprchování ideální pomocník

+ Dostatečná délka popruhu vyhovuje pro každý typ postavy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.