AKTUALIZACE 18.5.: Znovu lze volit výdejní místo Zásilkovna a balík na poštu. Ostatní dopravci fungují také. Na dobírku lze platit kartou a nově i hotově. Více v záložce DOPRAVA | DISKRÉTNOST

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky jsou dvě kuličky velikosti o průměru 2,5-3,5cm. V každé z nich je dutina a v ní je menší kulička z těžšího materiálu. Při pohybu se malá kulička uvnitř rozhoupe což vytváří pohyby uvnitř vagíny a vzniká samovolná stimulace. Čím jsou pohyby těla prudší, tím se stimulace zvýšuje.

Levné kuličky jsou spojené tkaným provázkem a jejich vnějším obalem je prostý plast. Dražší modely jsou vyráběny ze silikonu včetně propojovací spojky. Jejich výhodou je vyšší hygiena a nižší hlučnost. Nejdražší typy jsou vyráběny z lékařsky čistých silikonových směsí a je možno je vyvařit.

Málo známé jsou významné účinky této erotické pomůcky a to jest samovolné stahování pánevních svalů a procvičování pánevního dna - známé jako Kegelovy cviky. Pro toto cvičení je vhodné volit venušiny kuličky menších rozměrů a vyšší váhy.

Jsou tedy i pomůckou zdravotní, slouží jako prevence inkontinence. Další výhodou jsou i stále silnější orgasmy.

 

Zboží v této kategorii připravujeme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.