Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou v průběhu víkendu "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru. Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen.
Akce Tip

Vibrátor Edgar

V11
3 hodnocení
  • 1 z 3

Voděodolný vibrátor Edgar s rozšířenou špičkou, která Vás dokáže vzrušit již při průniku a zároveň dráždí bod G.

  • 1 290 Kč 871 Kč –68 %
  • Skladem
419 Kč
Kategorie: Vibrátory
Hmotnost: 0.3 kg
 

Ležela zcela nahá ve velké posteli. Horká sprcha v její hlavě vždy probudila divoké fantazie a chuť na milování. Otočila se k nočnímu stolku, otevřela šuplík se spodním prádlem a odkryla gentlemana připraveného splnit veškerá její přání. Jmenoval se Edgar!

 

Pouze několik na pohled jednoduchých vibrátorů dokáže skutečně překvapit. Vybroušený model Edgar mezi takovou elitu jednoznačně patří, protože i přes relativně obyčejný tvar nezapomíná na ženské touhy. Malý výběžek dráždí bod G a tvarovaná špička má jedinečný talent dráždit již při průniku.

 

Na své si přijdou především milovnice silných vibrací a rychlého střídání různých režimů. Stiskem jednoho tlačítka můžete zvolit jejich náhodnou změnu. Hrátky s vibrátorem vás tak rozhodně neomrzí.

 

TIP: Speciálně tvarovaná špička Edgar láká k pomalému dráždění poševního vchodu, který u jiných hraček zůstává často přehlížen. Kružte špičkou vibrátoru po povrchu, střídejte jeho polohy a užívejte si silné vibrace.

 

Edgar je dobíjecí a radost kromě výše zmíněnými funkcemi udělá také barevným podsvícením a odolností proti vodě. Zkrátka milovník, kterého si rychle oblíbíte.

 

Klady a zápory

 

+ tvarovaná špička

+ kvalita zpracování

+ náhodné střídání režimů

 

- vyšší hmotnost

- pro někoho šířka

 

Jak ho používat a udržovat?

 

Trojice tlačítek na rukojeti dobíjecího vibrátoru Edgar vám bude stačit k ovládání všech jeho pokročilých funkcí. Jemný povrch vibrátoru opláchněte po použití mýdlem pod tekoucí vodou, případně použijte dezinfekci. Pro zachování hebkého povrchu používejte pouze lubrikant na vodní bázi, silikonový by povrch poničil.

 

Parametry

 

Rozměry: délka 23,5 cm, šířka 4,4 cm

Hmotnost: 170 g

Materiál: ABS a lékařský silikon

Výrobce: Perfect Lover

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.