Bylo provedeno systémové hromadné snížení cen u 90% produktů. Ceny se budou "zaokrouhlovat" v řádech 10 až 100 kč nahoru (zatím hotovo 50%). Nyní tedy můžete využít dočasně snížených cen. Odesíláme objednávky přijaté do 16:00 ten samý den.

Vibrátory

Vibrátory jsou vibrující erotické pomůcky vypadající jako napodobenina penisu. Vibrátory jsou také známé pod názvem robertky. Vibrátory se používají se nejčastěji k ženské stimulaci, masturbaci. Vibrace samozřejmě příjemné pocity při používání této pomůcky zvyšují. Proto jsou také vibrátory oblíbenější než dildo, které ačkoliv vibrátory připomínají, nevibrují.

Vibrátory jsou vyráběny různých druhů. Můžeme se tedy setkat s vibrátory z mnoha různých materiálů. Existují například vibrátory gelové, vibrátory plastové, dále také ze vibrátory skla , vibrátory kovové nebo dokonce vibrátory z drahých kovů. Nejoblíbenější jsou vibrátory ze silikonu, který je podobný lidské kůži a také dobře vede teplo. Novinkou jsou vibrátory z materiálu Nature Skin, který je považován za imitaci lidské kůže.

Existují tedy jednak klasické vaginální vypadající jako napodobenina penisu, nebo zahnuté určené pro větší cílenou stimulaci bodu G. Dále mohou obsahovat vibrační vajíčka nebo jiné ozdůbky připomínající králíčka, motýlka a jiné, které mají za úkol současné přímé dráždění klitorisu. Existují také vibrační kalhotky nebo i oblečení fungující na stejném principu.
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 270 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.