Novinka Tip Doprava zdarma

Luxusní vyhřívaný vibrátor

V14
          (1)
  • 1 z 2

„Brr, to studí,“ postěžovala si, když se chladivá špička vibrátoru ponořila do jejího klína. Kéž by existoval pomocník, který by již při prvním kontaktu zahrnoval tělo vzrušujícím teplem. Stejně jako skvělý milenec. Přání se stalo skutečnost

  • 3 400 Kč 1 178 Kč (–35 %)
  • Skladem
2 222 Kč
Kategorie: Vibrátory
Záruka: 2 roky
 
 

„Brr, to studí,“ postěžovala si, když se chladivá špička vibrátoru ponořila do jejího klína. Kéž by existoval pomocník, který by již při prvním kontaktu zahrnoval tělo vzrušujícím teplem. Stejně jako skvělý milenec. Přání se stalo skutečností.

 

Luxusní vibrátor s vyhříváním až na 45 °C je zde pro vaše spontánní hrátky. Nenechte se vyrušovat nepříjemným chladem, ten ke vzrušení přeci nepatří. Hladký design a hedvábně jemný silikon přináší věrné zážitky, do kterých se bezhlavě zamilujete.

 

Celkem 12 vibračních režimů potěší i náruživější ženy s chutí na nejeden orgasmus. Samostatný výstupek dokonale dráždí klitoris. V kombinaci se speciálně navrženým tvarem těla vibrátoru vám umožní potěšit všechna citlivá místečka.

 

 

TIP: Vydržte se dráždit chvíli pouze v oblasti poševního vchodu, odpírejte si rozkoš až do chvíle, kdy to nedokážete dál vydržet. Teprve až pak zasuňte vibrátor celý. Je příjemně teplý a vy zažijete tsunami rozkoše!

 

 

Jednoduché ovládání a snadné nabíjení prostřednictvím USB kabelu je důkazem toho, že u tohoto vibrátoru jsou prožitky na prvním místě. Nechte se unést jeho hřejivým dotykem a na nic dalšího nemyslete.

 

 

Klady a zápory

 

+ funkce vyhřívání až na 45 °C

 

+ vysoká kvalita

 

+ počet vibračních režimů

 

+ hladký tvar a povrch

 

- pro někoho výrazná barva

 

- není voděodolný

 

- jen s gely na vodní bázi

 

 

 

Jak ho používat a udržovat?

 

Stejně jako u každého vibrátoru se silikonovým povrchem používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Jiný by jemný povrch časem poničil. Po použití stačí opatrně opláchnout mýdlem pod tekoucí vodou, případně použít dezinfekci.

 

 

 

Parametry

 

Rozměry: délka 23 cm, šířka 6 cm

 

Hmotnost: 210 gramů

 

Povrch: lékařský silikon

 

Výrobce: X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.